دپارتمان آموزش های کوتاه مدت

 

امروزه آموزش و بهسازی منابع انسانی، به عنوان یکی از استراتژی های اصلی دستیابی به سرمایه انسانی و سازگاری مثبت با شرایط تغییر، به عنوان دو مزیت رقابتی سازمان ها قلمداد می شود. از این رو آموزش و بهسازی کارکنان اقدامی راهبردی است که در سطح فردی باعث ارزشمندی فرد، در سطح سازمانی باعث بهبود و توسعه سازمان و در سطح ملی و حتی فراملی، منجر به افزایش بهره وری و نتایج مرتب بعدی می شود. آموزش، نوعی سرمایه گذاری مفید و یک عامل کلیدی در توسعه محسوب می شود که چنانچه به درستی برنامه ریزی و اجرا شود، می تواند بازده اقتصادی قابل ملاحظه ای داشته باشد. ارائه آموزش اثربخش، در یک سازمان مدرن، مستلزم تفکر جدید، مدل های جدید، رویکرد جدید و ابزارها و مکانیزم های جدید است.
موسسه توسعه مدیریت و فن معنا، راه حلی را برای توسعه سرمایه انسانی از طریق ارزیابی و شناسایی (تجزیه و تحلیل) نیازهای آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت به منظور فراهم کردن آموزش کامل برای منابع انسانی ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های آموزشی، این موسسه با ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی سازمانها را در دستیابی به اهدافشان یاری می رساند.

تقویم آموزشی

در این قسمت میتوانید تقویم آموزشی دانشکده خود را مشاهده  کرده و برنامه‌ریزی خود را مطابق با آن پیش ببرید برای اطلاع از تقویم آموزشی بر روی دکمه کلیک نمایید.

مشاهده تقویم

سامانه مجازی

چنانچه در یکی از دانشکده‌های موسسه معنا به صورت مجازی تحصیل می‌کنید، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر به سامانه مجازی وارد شده و از تحصیل الکترونیکی خود لذت ببرید.

ورود به سامانه مجازی

انجمن و فروم

چنانچه از دانش‌پذیران، دانش‌آموختگان و یا دنبال کنندگان معنا هستید می‌توانید در این قسمت با دوستانتان نظرات، سوالات و مباحث علمی و یا مقالات مرتبطتتان را به اشتراک بگذارید.

ورود به انجمن

فراخوان دوره‌های آموزشی

مقالات آموزش

ارتباط با دپارتمان

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس تهران، خ سمیه، خ پورموسی، ک شیرین، پ ۲۲ واحد ۳ تلفن ۰۲۱-۸۸۹۴۵۱۰۰ فکس ۸۹۷۸۷۹۶۹ ایمیل info@imtd.ir

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان

خبرنامه دپارتمان

مشتریان ما