معماری و ساختمان

معماری و ساختمان

دپارتمان «معماری و ساختمان» با رویکرد توسعه و ارتقای سطح کیفی صنعت ساختمان در کشور و با چشم‌انداز تبدیل شدن به توانمندترین مرکز علمی، مهارتی برای پرورش نیروهای متخصص در سطوح مختلف طراحی و اجرای صنعت ساختمان، متعهد به فراهم نمودن سیستم آموزشی موثر و جامع در راستای احقاق این چشم‌انداز می‌باشد.

این دپارتمان، با درنظر گرفتن گذشته تاریخی، بررسی اوضاع کنونی و نیازهای آینده بازار کار و جامعه معماری و با رویکرد تربیت نیروی متخصص آماده ورود به بازار کار و ارتقا سطح کیفی آموزش صنعت ساختمان در کشور به ایجاد بستری مناسب جهت تعلیم نیروهای متخصص، خلاق، با دانش و مهارت فنی در حوزه صنعت ساختمان پرداخته است.

دوره عالی معماری داخلی برای آرشیتکت‌ها

مخاطبان دوره عالی معماری داخلی برای آرشیتکت‌ها، کلیه دانش‌آموختگان رشته معماری علاقه‌مند به طراحی معماری داخلی است. طول مدت دوره پایه معماری داخلی برای آرشیتکت‌ها، ۱۸۰ ساعت آموزش درنظر گرفته شده است.

دوره عالی معماری داخلی برای غیرآرشیتکت‌ها

مخاطبان دوره عالی معماری داخلی برای غیرآرشیتکت‌ها، کلیه علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران طراحی معماری داخلی است. طول مدت دوره پایه معماری داخلی برای غیرآرشیتکت‌ها، ۳۲۰ ساعت آموزش درنظر گرفته شده‌ است.

دوره گرایش‌های تخصصی معماری داخلی

پس از پایان دوره پایه، در صورت تمایل می‌توانید وارد دوره گرایش‌های تخصصی شوید.

نام معماری داخلی تقریبا برای همه آشناست اما ممکن است تخصص، توانایی و هنر آن برای افراد غیرمتخصص پنهان مانده باشد. به‌طورکلی حضور توانمند و خلاق یک معمار داخلی سبب می‌شود که تمام فضاهای یک مکان به بهترین شکل و شیوه استفاده شود، در حالی که با ذوق و هنر درآمیخته است. هدف معماری داخلی افزایش کیفیت، کمییت و بهینه‌سازی فضاهای داخلی هر بناست. به‌عبارتی دیگر به کمک معمار داخلی می‌توان از تمام متراژ یک بنای خصوصی یا ساختمان عمومی به شیوه کامل بهره برد در حالی که چشم‌نوازترین و آرامش‌بخش‌ترین فضاها باشند.

مخاطبان دوره تخصصی معماری داخلی، کلیه دانش‌پذیران دوره عالی معماری داخلی است.

طول مدت دوره تخصصی معماری داخلی ۱۲۰ ساعت آموزش در نظر گرفته شده است.

آخرین مقاله‌ها
اسکرول به بالا