دی, 1397 بدون نظر اخبار, اخبار مدیریت, موسسه معنا, همایش مدیران آینده

اصل منع بکارگیری قانون بازنشستگان ابزار تسویه حسابهای سیاسی نشود

سخنرانی مهندس سید کاظم وزیری هامانه در دومین همایش شناسایی و پرورش مدیران آینده

دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده با حضور سید کاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت و محمدرضا نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد.
مهندس سید کاظم وزیری هامانه وزیر سابق نفت و رئیس دومین همایش ملی شناسایی و پرروش مدیران اینده در این همایش با تاکید بر ضرورت توجه به ویژگیهای فردی و شخصی در انتخاب مدیران آینده گفت: مدیران ارشد امروز باید با تلاش در راستای توسعه مهارت‌ها و توانایی‌های زیر دستان خود به‌عنوان مهمترین رسالتی که عهده‌دار هستند بستر به کارگیری مدیران شایسته را فراهم کنند.
او در ادامه با بیان این که آچه شما امروز به عنوان مربیان جوانان که مدیران آینده هستند عهده دارید رسالت بزرگ شماست و هیچ گاه نباید به این رسالت به چشم لطف و مرحمت به دیگران یاد کنید.
هامانه یادآور شد: نقش اصلی مدیران عالی در یک سازمان ایجاد هماهنگی و ایجاد بستر ارامش و افزایش انگیزه افراد است چرا که تنها در سایه این عملکرد است که می توانید بستر تربیت مدیران موفق را در جامعه فراهم کنید.
وزیر سابق نفت ضمن توضیح تجارب خود در صنعت نفت کشور خطاب به مدیران گفت: مبادا با انتخاب یر هنگام جوانی در سایه مسائل سیاسی فرصت تبدیل او را به مدی خوب عقب بیندازید چرا که با این کار لطمه بزرگی به حوزه مدیریت کشور خواهید زد.
هامانه که در اولین همایش ملی شناسایی و پرروش مدیران آینده اظهار داشته بود کانون های ارزیابی را نباید به یک کاریکاتور تبدیل کنیم امروز هم در دومین همایش ملی شناسایی مدیران آینده با اشاره به قانون منع بکارگیی بازنشستگان گفت:نباید این اصل تبدیل به ابزاری برای تسویه حسابهای سیاسی و جناحی شود.

درباره نویسنده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *