دی, 1397 بدون نظر اخبار مدیریت, رویداد, همایش مدیران آینده

فرصت رشد چندین میلیون کارمند در ایران کور شده است

نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده

دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده به همت موسسه معنا و با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و انجمن مدیریت دولتی ایران در روز چهارشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۷ در کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

سید کاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت و محمدرضا نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت در سخنرانی‌های خود در این همایش اهمیت عملکرد مدیریتی مطلوب و شایسته در سازمان‌های کشور را مورد تاکید قرار دادند .

وزیر سابق سابق صنعت، معدن و تجارت در سخنرانی خود در این همایش گفت: ما در کشور دانش مدیریتی کم نداریم اما متاسفانه درعملکرد های مدیریتی نمی توانیم نتیجه مطلوب را دریافت کنیم.
مهندس محمد رضا نعمت زاده با بیان این مطلب در دومین همایش ملی شناسایی و پرروش مدیران آینده افزود: خوشبختانه کشور ما در نظام آموزش عالی و تسلط بر علوم جدید مدیریت چیزی در مقایسه با کشورهای دیگر کم ندارد اما عملکردهای نامطلوب در سایه انتخاب های ناشایست اجازه نمی دهد که ما نتیجه مطلوبی در حوزه های مختلف مدیریتی کسب کنیم.

او یکی از علل مهم در عملکرد نامطلوب مدیریتی را بی توجهی به مباحث ذاتی و فرهنگی برشمرد و اظهار داشت: وقتی ما در حوزه های مدیریتی شاد عملکردی خارج از فرهنگ جامعه، فرهنگ اجتماعی و خانوادگی هستیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که این اصول مدیریتی نتیجه بخش باشد.
نعمت زاده اصل مهم در موفقیت یک مدیریت را توجه به امر جمعی دانست و گفت: کم توجهی به امر جمعی در پیشبرد مور جمعی و تمرکز بر فرد گرایی نه ها حاصلی در بر ندارد بلکه مولود مشکلات زیادی در حوزه مدیریت خواهد شد.

برچسب ها
درباره نویسنده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *