تیر, 1398 بدون نظر اخبار, اخبار بازاریابی-تبلیغات-فروش, موسسه معنا

همایش ملی بازاریابی در عصر دیجیتال

فرصتی مناسب برای همگام‌شدن با تغییرات دنیای بازاریابی

با پیشروی انقلاب صنعتی چهارم و ورود به عصر دیجیتال، همه حوزه‌های اجرایی، علمی و فناوری تحت‌تاثیر این تحولات عظیم قرار‌گرفته‌اند. حوزه بازاریابی نیز از این امر مستثنی نیست. شدت تحولات در حوزه بازاریابی به‌قدری است که نیاز است مدیران کسب‌و‌کارها، مدیران و کارشناسان تصمیم‌گیر در حوزه بازاریابی، تبلیغات و فروش، توجه ویژه و به‌هنگامی به این تحولات داشته باشند.

به همین منظور، «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» پس از برگزاری موفق پنج همایش ملی و بین‌المللی و ده‌ها دوره، کارگاه و سمینار تخصصی کوتاه‌مدت و بلندمدت برای آشناسازی و به‌روزرسانی دانش فعالان اقتصادی و مدیران ارشد سازمان‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت حرفه‌ای، اقدام به برپایی «همایش ملی بازاریابی در عصـر دیجیتال» کرده است که به مدت یک روز کامل در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ مردادماه ۹۸ با همکاری و در محل همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهدشد.

تلاش «همایش ملی بازاریابی در عصر دیجیتال» ارائه اطلاعات نسبتا جامعی درباره تحولات حوزه بازاریابی، مسائل جدید پیش رو و تجربه‌های ارزنده شرکت‌های موفق ایرانی و بین‌المللی براساس محورهای زیر است:

– آغاز «منحنی دوم» بازاریابی: چقدر به پایان عمر روش‌های فعلی نزدیکیم؟

– تحولات مفاهیم بازاریابی: آیا تنها سر کوه یخ را دیده‌ایم؟

– آینده بازاریابی ایران و جهان: به کجا می‌رویم؟

– ابزارهای بازاریابی در عصر دیجیتال کدامند؟

– فناوری‌های دیجیتال با مشاغل بازاریابی چه خواهد کرد؟

– از انقلاب دیجیتال نترسیم: شناخت فرصت‌های بازاریابی در عصر دیجیتال

– به همراه پنل: صحنه رویارویی بازاریابی سنتی و دیجیتال (با حضور نمایندگان برجسته هر دو طیف)

در این همایش، سخنرانان برجسته علمی و اجرایی از جمله دکتر فرشاد فاطمی اردستانی (استادیار دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر جواد حکیم زاده (عضو هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی)، دکتر حمیدرضا جعفری (مشاور کسب‌و‌کار و بازاریابی در صنایع دارویی)، دکتر مرتضی بهنام (عضو هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران)، دکتر بهداد ناموریکتا (مدرس و مشاور ارتباطات، بازاریابی و برندJسازی)، دکتر نوید ملایی (مشاور مدیریت و مدرس دوره‌های مدیریت بازاریابی، تبلیغات و برند) و مهندس ایمان رحمتی زاده (Senior Manager at Quantcast) و نمایندگان بخش بازاریابی تعدادی از برندهای معتبر سخنرانی و بیان تجربه خواهند داشت.

شرکت در این همایش برای مدیران عامل، مدیران بازاریابی، فعالان، مشاوران و مدرسان این حوزه بیشترین دستاورد را خواهد داشت و فرصتی عالی برای حضور و دیده شدن شرکت‌های برتر حوزه بازاریابی به عنوان اسپانسر فراهم شده است. همچنین نمایشگاه‌های جانبی محدود در نظر گرفته شده در حاشیه همایش، علاوه بر امکان دیده شدن، امکان ارتباط‌گیری، معرفی خدمات و مذاکرات ضروری را با مشتریان احتمالی از میان تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران بازاریابی شرکت‌های مختلف فراهم آورده است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

برچسب ها
درباره نویسنده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *