دوره عالی حقوق برای مدیران

چرا حقوق برای مدیران؟

مدیر شدن یعنی قبول مسئولیت‌های حقوقی فراوان؛ مسئولیت‌هایی که گاه بهای بی‌توجهی به آنها خسارات مادی، آبرویی و یا حتی جان مدیر است. همین دنیای حقوق از منافع مدیران و سازمان‌ها حمایت‌هایی می‌کند که با شناخت صحیح آنها می‌توان فرصت‌های زیادی برای سازمان‌ها خلق کرد.
دنیای حقوق برای مدیران دنیایی بسیار مهم، قدرتمند و البته کمی ناشناخته است. برای پیروزی در دعوا و از آن بالاتر جلوگیری از بروز دعوا، تصمیمات مدیران باید از ابتدا سنجیده و با رعایت اصول حقوقی اتخاذ و اجرا شود، هم‌چنین در صورت بروز دعوا، ارتباط موثر و صحیح با وکلا و قضات و … مستلزم داشتن زبان مشترک حقوقی است. بنابراین ضرورت دارد مدیران بر سه پایه با دنیای حقوق آشنا شوند.

وقی است. بنابراین ضرورت دارد مدیران بر سه پایه با دنیای حقوق آشنا شوند.

مدیر حقوقدان، مدیریت متمایز

موسسه معنا در زمستان ۱۳۹۵ و  برای اولین بار در ایران٬ مبادرت به برگزاری دوره عالی حقوق  نموده است. این دوره که بر اساس نیاز سنجی دقیق از معضلات و دغدغه های مدیران در کسب و کار خود می باشد و پس از مشورت و رایزنی با اساتید دانشگاه و وکلای دادگستری که اشراف جامع و دقیقی بر موضوعات پرونده های مطروحه در دادگاه ها به به تبع آن مسائلی که مدیران و صاحبان کسب و کار در حوزه فعالیت خود در دارند با هدف آشنا کردن مدیران با مباحث کاربردی حقوقی طراحی شده است.

دوره عالی حقوق برای مدیران

1 .داشتن یکی از شرایط زیر:
• داشتن گواهینامه ی MBA
• دارندگان مدرک معتبر دانشگاهی به همراه ارائه سابقه کار مدیریتی
• داشتن مدرک کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی، بازرگانی و مهندسی صنایع
۲ .تکمیل مدارک ثبت نام

ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مدیریت و حسابداری

روزهای پنجشنبه بعدازظهر

ارتباط با مسول ثبت‌نام: ۲۲۴۳۹۰۳۳, ۲۲۴۳۹۰۳۴ ۰۲۱

 

ارتباط با مسول آموزش:۰۲۱۲۲۴۳۹۶۴۰

 دریافت بروشور دوره

بروشور دوره را از اینجا دانلود کنید.

ارتباط با دپارتمان مدیریت

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مدیریت و حسابداری، انتهای غربی راهروی طبقه اول، دپارتمان MBA تلفن واحد ثبت نام ۲۲۴۳۹۰۳۳, ۲۲۴۳۹۰۳۴ ۰۲۱ تلفن واحد آموزش و امور کلاس‌ها ۰۲۱۲۲۴۳۹۶۴۰ ایمیل bs@imtd.ir فکس ٠٢١٨٩٧٨٧٩۶٩

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان مدیریت

خبرنامه دانشکده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *