دانستن حق (شـ)ماست

قبل از ورود به دوره، باید بدانید چه چیزی در MBA برای شما هست و چرا باید وارد MBA شوید!

اگر پس از آشنایی متوجه شدید که خواسته‌های شما اینجا تامین نمی‌شود، با خود صادق باشید! اینجا و این رشته مناسب شما نیست. این رشته فقط برای کسانی است که اهداف مشخصی در کسب و کار و مدیریت دارند و مانند هر رشته دیگری، مخاطبان خاص خود را دارد. به همین دلیل این امکان در دپارتمان MBA دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی برای شما فراهم شده است که به آسانی و از نزدیک با رشته MBA آشنا شوید. در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی، هیچ هزینه‌ای برای هیچ یک از مراحل پذیرش نباید پرداخت کنید و در ازای آن هیچ‌گونه تعهدی به ثبت‌نام ندارید. کلیه مراحل پذیرش (برخلاف روال عرف در دنیا)‌ رایگان است. فضایی که در صورت پذیرش در آن تحصیل خواهید کرد را از نزدیک ببینید. علاوه بر بروشور و … سوالات خود را از نزدیک و به صورت چهره به چهره از مسئولین و مجریان دوره بپرسید. قبل از حضور در این همایش کلیه سوالات و ابهامات خود را لیست کنید.

 همایش رایگان

آشنایی با دوره MBA

مکان: ولنجک، دانشگاه شهیدبهشتی

ثبت نام در همایش رایگان

اطلاعات و بروشور دوره MBA یک‌ساله دانشگاه شهید بهشتی

این دوره با هدف یادگیری مفاهیم و پایه‌های اصلی مدیریت کسب و کار به صورت جامع و فشرده طراحی شده است و در واحد مدیریت حرفه‌ای دانشگاه شهیدبهشتی از سال ۱۳۹۲ آغاز شده است.
مخاطبان این دوره مدیران، کارآفرینان و کسانی هستند که «حرفه مدیریت» را انتخاب کرده‌اند و یا می‌خواهند در آینده مدیریت یا کارآفرینی کنند و کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند.

دانلود بروشور دوره
اطلاعات بیشتر درباره دوره MBA

ثبت نام همایش رایگان

  • (مثلا: 09121111111)

نظرات دانش پذیران

محمد حقیقی
محمد حقیقی - مدیر پروژه فاز ۱۴ پارس جنوبی در شرکت مپنا | مدیرعامل شرکت پیمانکاری آژند بنا با شرکت در این دوره و به کمک شبکه شکل‌گرفته بین دانش‌پذیران و مشاوره اساتید، توانستیم با دو نفر از دانش‌پذیران هم‌دوره و با اجرایی کردن ایده خلق‌شده در پروژه درس کارآفرینی در این دوره، یک شرکت به نام «آسان فناوران همراه رامان» در زمینه اپلیکیشن راه‌اندازی کنیم. این اپلیکیشن با نام «کنترات»، در زمینه خدمات در ۲۰ شاخه، از ساختمان تا پزشکی است و وارد بازار و سیب‌اپ شده است. این دوره برای من بسیار مفید و عالی بود و دید تجاری بسیار خوبی برای ما ایجاد کرد. ما توانستیم از علومی که یاد گرفتیم برای راه‌اندازی این کار جدید استفاده کنیم.
شبنم شکری
شبنم شکری - مدیر بازرگانی خارجی گروه‌های خودرویی شرکت‌های آلفاموتور (نماینده رسمی آلفارمئو ایتالیا)| نگین خوردو (نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران)|شرکت ایرتویا (نماینده انحصاری تویوتا در ایران) از اینکه این رشته را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم بسیار خوشحالم و به دوستان علاقه‌مند حتماً توصیه خواهم کرد. از آنجایی که به پیشرفت مستمر اعتقاد دارم و سعی می‌کنم در زندگی همواره پیشرفت داشته باشم، گذراندن این دوره را یکی از قدم‌های مؤثر در این زمینه می‌دانم.
دکتر بیژن ولی‌اللهی
دکتر بیژن ولی‌اللهی - عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ‌التحصیل رشته ارتوپدی از دانشگاه ایران|متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی مچ پا| پایه‌گذار رشته فوق‌تخصصی جراحی مچ پا برای اولین بار در دانشگاه ایران در زمینه رشته کاری خودم ابداعات و نوآوری‌های مختلفی داشته‌ام، شامل: تکنیک‌های جراحی، ابزار ارتوپدی و وسایل ارتوپدی که به اصطلاح عامه «پلاتین» گفته می‌شود.
به‌دلیل احساس ضعف‌های مدیریتی که در فضای کار تولیدی خود داشتم تصمیم گرفتم MBA بخوانم. با تحقیق خودم و به توصیه چند نفر از دوستان که در دوره MBA یک‌ساله دانشگاه شهیدبهشتی شرکت کرده بودند، این دانشگاه را انتخاب کردم.
مباحث مدیریتی و جامع باعث شد یاد بگیرم چطور در مدیریت کسب‌وکار به همه جوانب توجه کنم و از دوره استفاده بسیار زیادی بردم. در این دوره یاد گرفتم که برای موفقیت در کسب‌وکار نخبگان هر حوزه را جذب کنم و این موضع باعث پیشرفت زیادی در شکل دادن تیم‌ها و رشد کسب‌وکارم شد.
نیکی کیانی
نیکی کیانی - مالک و سهامدار آزمایشگاه و پاتوبیولوژی ژنتیک فردا دلیل انتخاب اولیه من؛ اسم معتبر دانشگاه شهید بهشتی و نزدیکی به محل سکونتم بود و بعد از اینکه از نزدیک با تیم برگزار‌کننده این دوره آشنا شدم، متوجه شدم که واقعاً سابقه‌ی موفقی دارند و اساتید خیلی خوبی را برای دوره در نظر گرفته‌اند. بعد از گذراندن این دوره، طرز تفکر و مدل ذهنی افراد تغییر می‌کند و فضایی برای شبکه‌سازی با اساتید و همکلاسیان فراهم می‌شود که به‌راحتی در زندگی عادی میسر نیست. توانستم خیلی از آموخته‌هایم را مثلا موضوع درس مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک را در کارم پیاده‌سازی کنم که برایم بسیار مفید بود.
حسین کشوری
حسین کشوری - مدیرعامل شرکت پیشگامان صنعت میهن در حوزه پروژه‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی دانشگاه شهیدبهشتی را به‌دلیل کیفیت دوره و تناسب زمان روزهای تشکیل کلاس (آخر هفته‌ها) و طول مدت دوره و نزدیکی به محل سکونتم بین گزینه‌های متفاوت برای شرکت در دوره MBA‌، انتخاب کردم.
مطالب مطرح‌شده در دوره، در حوزه مدیریت برای من بسیار مفید بود و طیف گسترده‌ای از موضوعات را در بر می‌گرفت و بعد از ۲۲ سال، بازگشت به فضای دانشگاهی برایم خیلی مفید بود همچنین اساتید دوره هم بسیار عالی بودند و باعث ایجاد تمایز بین کسانی که این دوره را می‌خوانند نسبت به همکاران هم‌سطح‌شان شده است. ایجاد شبکه با سایر دانش‌پذیران هم برای من مفید بوده است.
دکتر ندا اسماعیلی
دکتر ندا اسماعیلی - دندانپزشک «…آموختن MBA یکی از استراتژیک‌ترین تصمیمات من بود. این دوره‌ها به اندازه‌ای پربار است که توانستم سطح فعالیت‌های خود را از یک NGO داخلی به سطح بین‌المللی برسانم و از این حیث به تمامی همکارانم پیشنهاد می‌کنم تا حتماً برای ارتقای دانش فردی خود در این دوره‌ها شرکت کنند…»
امید شایسته‌آذر
امید شایسته‌آذر - رئیس هیأت‌مدیره شرکت ژرف برتر| تولیدکننده مکانیکال سیل در صنعت نفت|گاز و پتروشیمی (نماینده شرکت جان کرین در ایران) من شخصاً در بستر فنی رشد کرده‌ام و نیاز به دانش مدیریتی برای اداره کسب‌وکار باعث شد که تصمیم به شرکت در دوره MBA بگیرم. تحقیقات شخصی و توصیه‌های دوستان و نظم و دیسیپلین در دوره، باعث انتخاب دانشگاه شهیدبهشتی شد و اینجا باعث شد که بتوانم جنبه‌های مختلف مدیریت کسب‌وکار را بشناسم و بعد از اولین کلاس موفق شدم از نظر اقتصادی کل هزینه دوره را در شرکت پوشش دهم.
دروس گذرانده شده برای من تازه و جذاب بود. این دوره بسیار زیاد در کار من تأثیر داشته و بسیار سودمند بوده است. باعث تغییر نگرش من در کارم شد و متوجه اشکالات خود در برنامه‌ریزی و مدیریت شرکت شدم و باعث شد بهتر بتوانم شرکتم را مدیریت کنم. این موضوع را چندبار خدمت اساتید دوره هم عرض کرده‌ام.
حمیدرضا جوهریان
حمیدرضا جوهریان - تولیدکننده و کارآفرین در صنعت طلا و جواهرسازی اساتید مجرب و حرفه‌ای انتخاب شده بودند که شیوه تدریس آنها کاملاً متناسب با مشغله کاری شرکت‌کنندگان بود.
کاربردی بودن دروس (مثلاً در زمینه مباحث مالی و حقوقی، بیمه و مالیات) مشاوره از اساتید متخصص در حوزه‌های متفاوت مرتبط با کارم و استفاده از شبکه ارتباطی بین اساتید و دانش‌پذیران باعث شد بهره‌ی زیادی از این دوره ببرم و حتی در شروع یک کار جدید که مربوط به طلای کودک بود، از مشاوره اساتید و همکلاسی‌هایم بسیار بهره بردم و در کلاس مدیریت مالی با همکاری استاد و دانش‌پذیران، بررسی‌های اولیه برای شروع سرمایه‌گذاری را تجزیه و تحلیل و درنهایت اجرا کردم. سن و تجربه مدیران صنایع مختلف و جامعیت دروس دوره، موجب ایجاد علاقه و انگیزه من بود.

از نظر من لازم است در کنار تجارب کاری، مسائل علمی را هم در محیط دانشگاه به‌روز کنند و حضور در این دوره باعث ایجاد تفاوت در نحوه اداره کسب‌وکار افراد است.
شرکت در این دوره را به فرزندان خودم هم بسیار توصیه می‌کنم و می‌دانم که تجربه این دوره برای‌شان بسیار مفید خواهد بود و در پیشرفت زندگی‌شان بسیار مؤثر است.

ارتباط با دپارتمان مدیریت

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مدیریت و حسابداری، انتهای غربی راهروی طبقه اول، دپارتمان MBA تلفن واحد ثبت نام ۰۲۱۲۲۴۳۹۰۳۴ , ۰۲۱۲۲۴۳۹۰۳۳ ایمیل bs@imtd.ir فکس ٠٢١٨٩٧٨٧٩۶٩

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان مدیریت

خبرنامه دانشکده

1 نظر
  1. کامران سلطانی

    باسلام
    تشکر میکنم ازبابت زحماتی که برای ارتقا اگاهی دوستان جهت کسب وکار میکشید

    پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *