Management-in-the-Digital-Era-Poster

چکیده

همایش مدیریت در عصر دیجیتال

همایش «مدیریت در عصر دیجیتال» در سـوم اردیبهشـت ۱۳۹۶ با هدف آماده‌کـردن مدیـران کشــور برای مواجهه با چالش­‌های عصر دیجیتال، با حضور ارزشمند و تکرارنشدنی پروفسور چارلز هندی،‌ از افراد برجسته در توسعه London Business School و متفکر تاثیرگذار اروپایی در حوزه‌​ی مدیریت و هم‌چنین اساتید برجسته آموزشی کشور برگزار خواهد شد.

گردهمایی مدیـران و صاحب‌نظران علم مدیریت برای ایجاد فضای تعادل و تبادل علمی و حرفه‌ای و استفاده از نظر کارشناسان سطح ملی و بین‌​المللی فرصتی مناسب برای درک هر چه بهتر ویژگی‌​های مدیران و سازمان‌​ها در این عصر خواهد بود.

 درک راهبردی از تغییرات فضا و ماهیت کسب‌وکار با ظهور انقلاب دیجیتال

–  بازآفرینی خود برای عصر دیجیتال

دکتر علی منافی

ایشان هم اکنون مدرس دانشگاه و رییس بخش آموزش‌های حرفه‌ای کسب وکار مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی و معاون امور توسعه مدیریت وزارت نیرو، دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری هستند.

ایشان ریاست موسسه تحقیقات و آموزش مدیریت، ریاست پارک علم و فناوری صنعت آب و برق، ریاست مرکز علمی-کاربردی تحقیقات و آموزش مدیریت، معاونت سازمان ملی بهره‌وری، معاونت دفتر بهبود مدیریت، معاونت آموزشی مرکز آموزش مدیریت دولتی و مشاوره به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را در کارنامه خود دارند.

همایش بنا بر این گذاشته شده است که فضای تغییرات انقلابی و ناپیوسته​‌ی ناشی از ظهور عصر دیجیتال، در ابعاد مختلف مدیریت اعم از موارد زیر ترسیم و درکی شایسته برای اقدامات بعدی حاصل شود:

  • درک راهبردی از تغییرات فضا و ماهیت کسب‌وکار با ظهور انقلاب دیجیتال
  • بازآفرینی خود برای عصر دیجیتال

بنابراین مخاطب این همایش کلیه مدیران در کلیه سطوح به ویژه مدیران ارشد و تصمیم‌​سازان استراتژیک، کارآفرینان و علاقه‌مندان به راه‌​اندازی و توسعه کسب‌وکارهای جدید هستند که نیاز است بینشی صحیح نسبت به آینده کسب‌وکار داشته باشند. هم‌چنین سیاست‌​گذاران که با شناخت فضای عصر دیجیتال، می‌توانند زمینه‌​های موفقیت سازمان‌​ها، تجارت و کسب‌وکارها را در آینده فراهم آورند و در آستانه انقلاب چهارم صنعتی، این بار برخلاف سه انقلاب صنعتی اخیر، پیشتازانه به توسعه سریع کسب‌وکارهای نسل دیجیتال و جبران عقب‌​ماندگی صنعتی تاریخی کشور کمک کنند.

بنابراین به طور کلی افراد زیر مخاطبان مناسبی برای همایش محسوب می‌​شوند:

  •    مدیران (دولتی و خصوصی) و کارآفرینان
  •    سیاست‌​گذاران
  •    دانش­جویان، استادان و صاحب​نظران مدیریت
  •    علاقه‌​مندان و دست​اندرکاران حوزه دیجیتال

به شرکت‌کنندگان در همایش گواهینامه معتبر با مجوز “مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری” اعطا می‌شود.

⁣موسسه‌ی معنا به عنوان یک موسسه توسعه مدیریت پیشرو و تنها مدرسه کسب‌وکار تایید صلاحیت شده در بنیاد اروپایی مدیریت –EFMD– در کشور و در راستای تحقق شعار «مدیریت برای زندگی»، در تاریخ سوم اردیبهشت ماه ۹۶ همایش «مدیریت در عصر دیجیتال» را برگزار خواهد کرد.

از آن‌جا که هدف معنا، کمک به توسعه مدیران و سازمان‌ها برای رقابت‌پذیر شدن در سطح جهانی است و در دنیای امروز بدون توجه به مساله انقلاب دیجیتالی و تاثیرات عمیق آن بر شیوه زندگی و کسب‌وکار این مهم امکان‌پذیر نیست، این همایش با رویکرد آشنایی مدیران با چالش‌های کسب‌وکار در عصر دیجیتال برگزار خواهد شد.

به همین منظور، با افتخار از «پروفسور چارلز هَندی» دعوت شد تا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین صاحب‌نظران تاریخ مدیریت، شایستگی‌های ضروری برای مواجهه با تغییرات انقلابی عصر دیجیتال را به عنوان سخنران کلیدی همایش، تشریح و تبیین کنند.

سخنران ویژه «چارلز هندی»

چارلز هندی در سال ۱۹۳۲ میلادی در ایرلند زاده شد. پدرش یک کشیش پروتستان بود که به گفته خودش نقش مهمی در زندگی او ایفا کرده و تمایل به پرسیدن چرا را در او تقویت کرده است. هندی در سال ۱۹۵۵ در رشته فلسفه و تاریخ کلاسیک از دانشگاه آکسفورد با درجه ممتاز لیسانس گرفت. سپس به مدت ده سال به‌عنوان مدیر فروش شرکت رویال داچ شل مشغول به کار شد.  اما در سال ۱۹۶۷ در رشته مدیریت در دانشگاه MIT فارغ التحصیل شد و سپس در مدرسه مدیریت اسلوان به کار پرداخت. او در این مدت با وارن بنیس متفکر مشهور مدیریت آشنا شد و از او بیشترین تاثیر را می‌پذیرد. او بینس را پدر معنوی خود می‌خواند. پس از آن به انگلستان برمی‌گردد و در تشکیل و تاسیس مدرسه کسب‌وکار لندن فعالیت می‌کند و خود در سال ۱۹۷۲ موفق به اخذ درجه استادی در دانشکده مدیریت در رشته روانشناسی می‌شود. او سال‌ها به‌عنوان تفسیرگر در بی بی سی مشغول به کار بود و شهرت جهانی کسب کرد. چارلز هندی معروفترین و اثرگذارترین چهره اروپایی در میان متفکران و اندیشمندان علم مدیریت به شمار می‌رود. او یک فیلسوف اجتماعی برجسته و مشاور زبردست مدیریت است که تجربه سالیان متمادی مشاوره و تحقیق در حوزه‌های مختلف سازمانی واجتماعی و مدیریتی را با خود همراه دارد. هندی نویسنده‌ای تواناست که تاکنون ۲۱ کتاب در زمینه‌های طبیعت کار، عمر سازمانی، اخلاق و ارزش‌ها، جستجوی معنا در زندگی و کار و آینده کار تالیف و منتشر ساخته است که بیش از یک میلیون نسخه از آنها به فروش رفته است. کتاب‌های او همگی سرشار از نکات نغز و راهگشا در حوزه‌های اجتماعی و مدیریتی است که با نگرشی بدیع و زبانی فصیح ارائه شده است. به تعبیر وارن بینس، چارلز هندی فردی است که به حوزه مدیـریت، وقار و جذبـه ای فیلسوفـانه بخشیـده است. از همیــن روست که او با هنرمندی سحرانگیزی سبک‌ها و شیوه‌های مدیریتی در اداره سازمان‌ها را بر خدایان اسطوره‌ای یونان قدیم تطبیق می‌دهد و جایگاه مناسب اختلاط فرهنگ‌ها و توازن فرهنگ‌ها و خلوص فرهنگی و تناسب فرهنگی را مشخص می‌کند. او در این راه از واژگان خاص خود بهره می‌جوید و انواع سازمان‌های شبدری، فدرال، هوشمند و شهروندی را معرفی و تشریح و مقایسه می‌کند. ذهن وقار و بیان بلیغ او در پی آن است که به آدمیان و رهبران و سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی و حکومت‌ها نهیب زند که تغییر را بشناسند و راه‌های مواجهه با آن را بیابند.

سایر سخنرانان همایش

دکترعلی منافی
دکترعلی منافی دکترای مدیریت
دکتراسماعیل ملک اخلاق
دکتراسماعیل ملک اخلاق دکترای مدیریت استراتژیک
دکتر فرج‌اله رهنورد
دکتر فرج‌اله رهنورد دکترای مدیریت دولتی و خط مشی‌گذاری
دکتر غلامرضا خاکی
دکتر غلامرضا خاکی دکترای مدیریت
دکتر بهزاد هوشمند
دکتر بهزاد هوشمند استاد دانشگاه شهید بهشتی
دکتر فریدون قاسم‌زاده
دکتر فریدون قاسم‌زاده دکترای مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی
دکتر علی‌نقی مشایخی
دکتر علی‌نقی مشایخی دکترای مدیریت
محمد علی بابایی زکلیکی
محمد علی بابایی زکلیکی استاد برجسته دانشگاه الزهرا؛ مؤلف کتب ارزشمند در خصوص کانون‌های ارزیابی و توسعه

 اعضای شورای سیاست‌گذاری همایش

دکتر محمدعلی اسماعیل زاده
دکتر محمدعلی اسماعیل زاده - دکترای مدیریت مدیر بنیاد آسمان دانشگاه شریف
دکتر داریوش رشیدی
دکتر داریوش رشیدی - دکترای مدیریت قائم مقام مدیرعامل بانک آینده
دکتر محمدعلی محمدی
دکتر محمدعلی محمدی - دکترای مدیریت رییس سازمان مدیریت صنعتی
 دکتر علی منافی
دکتر علی منافی - دکترای مدیریت معاون امور توسعه مدیریت وزارت نیرو

آقای مهندس خسرو سلجوقی
آقای مهندس خسرو سلجوقی - کارشناس ارشد مهندسی صنایع عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران
آقای سید حامد وزیری هامانه
آقای سید حامد وزیری هامانه - فوق لیسانس MBA مشاور مدیر عامل، عضو هیأت مدیره شرکت EIED
دکتر اسماعیل ملک اخلاق
دکتر اسماعیل ملک اخلاق - دکترای مدیریت رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی

پنل تخصصی همایش

ناصر غانم زاده
ناصر غانم زاده - مربی استارتاپ ها و مشاور کارآفرینی مشاور پیاده‌سازی متدولوژی Lean Startup (استارتاپ ناب) در سازمان‌ها و استارتاپ‌ها
میلاد جهاندار
میلاد جهاندار - مدیرعامل و بنیانگذار باهمتا فارغ التحصیل لیسانس مهندسی از دانشگاه علم و تکنولوژی ایران و MBA دانشگاه صنعتی مالک اشتر
میلاد منشی پور
میلاد منشی پور - ده سال تجربه‌ی کار و مدیریت در شرکت‌های معتبر بین‌الملی نظیر Boston Consulting Group و Bain & Company داتش‌آموخته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران و رشته MBA از مدرسه عالی مدیریت پاریس (HEC)
نازنین دانشور
نازنین دانشور - فارغ التحصیل لیسانس IT از دانشگاه امیرکبیر و مدیر سایت تخفیفان فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک در داخل و خارج از کشور به مدت حدود ۱۰ سال

ویدیوهای همایش

اطلاعات بیشتر

حامیان

اخبار همایش

خرید بلیط از ایوند

شرایط ثبت نام

ما را در شبکه‌‌های اجتماعی دنبال کنید

دبیرخانه همایش

تهران، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، کوچه شیرین، پلاک ۲۲، واحد ۳
تلفن: ۸۸۹۳۵۴۸۶-۰۲۱
فکس: ۸۹۷۸۷۹۶۹-۰۲۱

آدرس محل برگزاری همایش

تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار دادمان، مرکز همایش‌های پژوهشگاه نیرو، سالن خلیج فارس

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *