دپارتمان مدیریت حرفه‌ای

دپارتمان مدیریت حرفه‌ای موسسه معنا از سال ۱۳۹۱ با هدف پاسخ‌گویی به ضرورت و نیاز مدیران سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی به توسعه توانمندی‌های مدیران ارشد و میانی و در قالب دوره‌های آموزش عالی آزاد و حرفه‌ای تحت نظر کادر اساتید مجرب و متخصص کلیه فعالیت‌های مربوط به این حوزه را در این دپارتمان متمرکز کرده است.
دپارتمان مدیریت حرفه‌ای موسسه معنا با بیش ازیک دهه تجربه در برگزاری دوره عالی مدیریت کسب و کار (MBA یک‌ساله) و بیش از ۱۰۰۰ دانش‌آموخته دوره‌های حرفه‌ای MBA یک‌ساله برزگترین مرکز آموزش حرفه‌ای کشور می‌باشد.

دوره MBA‌یکساله حرفه‌ای دانشگاه شهیدبهشتی

ادامه مطلب

دوره عالی حقوق برای مدیران دانشگاه شهیدبهشتی

ادامه مطلب

دوره DBA

ادامه مطلب

دسترسی سریع

تقويم آموزشی

در اين قسمت می‌توانيد تقويم آموزشی دپارتمان خود را مشاهده  كرده و برنامه‌ریزی خود را مطابق با آن پيش ببريد برای اطلاع از تقويم آموزشی بر روی دكمه كليك نماييد.

مشاهده تقويم

سامانه آموزشی

اين قسمت مربوط به سامانه آموزش است و می‌توانید اطلاعات آموزشی خود را مشاهده نمایید.

در صورتی كه ثبت نام كرده ايد ولی به سامانه دسترسی نداريد، لطفا با واحد آموزش تماس بگيريد.

ورود به سامانه آموزشی

سامانه مجازی

چنانچه در یکی از دانشكده‌های موسسه معنا به صورت مجازی تحصيل می‌كنيد، می‌توانيد با كليك بر روی دكمه زير به سامانه مجازی وارد شده و از تحصيل الكترونیکی خود لذت ببريد.

ورود به سامانه مجازی

انجمن و فروم

چنانچه از دانش‌پذیران، دانش‌آموختگان و يا دنبال كنندگان معنا هستيد می‌توانيد در اين قسمت با دوستانتان نظرات، سوالات و مباحث علمی و يا مقالات مرتبطتتان را به اشتراك بگذاريد.

ورود به انجمن

مقالات مدیریت

ارتباط با دپارتمان مدیریت

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مدیریت و حسابداری، انتهای غربی راهروی طبقه اول، دپارتمان MBA تلفن ۲۲۴۳۹۰۳۳, ۲۲۴۳۹۰۳۴ ۰۲۱ تلفن واحد آموزش و امور کلاس‌ها ۰۲۱۲۲۴۳۹۶۴۰ ایمیل bs@imtd.ir

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان مدیریت

خبرنامه دپارتمان