Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/imtd/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/slider.class.php on line 116
Revolution Slider Error: Slider with alias bs not found.
Maybe you mean: ''

دپارتمان ارزیابی و توسعه

دپارتمان ارزیابی و توسعه، در ادامه فعالیت‌های موسسه معنا برای توسعه توان مدیریت در ایران، راه‌اندازی شده‌است. وظیفه این دپارتمان ارزیابی توانایی‌های مدیریتی و پیشنهاد برنامه توسعه برای مدیران سازمان‌های دولتی و خصوصی است. بنابه درخواست، اعضای این دپارتمان به صورت مشاور در کنار سازمان‌ها قرار می‌گیرند تا برنامه و اهداف توسعه‌ای مشخص‌شده را برای مدیران به نتیجه برسانند و مدیران را برای پروژه‌های بزرگ‌تر یا سمت‌های بالاتر در سازمان‌ها آماده نمایند.
برای ارائه بهترین خدمات، موسسه معنا قراردادی با یکی از صاحب نامترین موسسات ارزیابی و توسعه در جهان منعقد کرده است تا از تجربیات این سازمان در عرصه بین المللی بهره مند گردد. شرکت a&dc تجربه ای بیش از سی سال در حوزه ارزیابی و توسعه داشته و جزو شرکتهایی است که بهترین خدمات را در این زمینه در کشورهای مختلف جهان ارائه می کند. همکاری معنا با a&dc متمرکز بر ارزیابی و توسعه رهبران بوده و بر مدل LIVED بنا گردیده است. مدل LIVED مبنا را بر ارزیابی و توسعه شایستگیهای یادگیری، خرد، اخلاقیات و ارزشها، عواطف و قدرت حرکت قرار داده است.

دوره بین المللی ارزیاب حرفه‌ای a&dc

ادامه مطلب

مدل توسعه LIVED

ادامه مطلب

کانون ارزیابی و توسعه

ادامه مطلب

ابزارها و تست

ادامه مطلب
دریافت بروشور دپارتمان

رويدادهای مرتبط

اخبار

اطلاعیه‌ها

مقالات مدیریت

ارتباط با دپارتمان ارزیابی و توسعه

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس تهران، خ سمیه، خ پورموسی، کوچه شیرین، پلاک22،واحد3 تلفن 021-88945100 فکس 021-89787969 ایمیل info@imtd.ir
[/hm_row]

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان مدیریت

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.