دوره DBA

DBA چیست؟

DBA دوره ای است پژوهشی که با هدف یادگیری پژوهش و نقد و توانایی انجام امور آکادمیک ” تدریس، پژوهش و مشاوره” ایجاد شده است. پژوهش به معنای توانایی شکستن مرزهای دانش و پاسخ دادن به پرسش هایی در حوزه مدیریت که در منابع علمی و مقالات موجود پاسخی برای آنها وجود ندارد.

مخاطبان دوره DBA چه کسانی هستند؟

مخاطبان دوره های  DBA عمدتا کسانی هستند که در سطح کارشناسی ارشد تحصیلات مرتبط با مدیریت دارند، دارای تجربه کاری در صنعت هستند و به یکی از سه دلیل زیر می خواهند پژوهش بیاموزند و با دنیای آکادمیک آشنا شوند:

۱ – کسانی که تجربه عمیقی در صنعت و اجرا یا مشاوره دارند و به نوعی ” صاحب سبک مدیریتی ” شناخته می شوند و تمایل دارند با آشنا شدن با روش علمی و پژوهش، مدل های تجربی خود را به مدل علمی تبدیل کنند تا قابل آموزش شود و به عنوان حرفی تازه به گسترش مرزهای دانش مدیریت کمک کنند.

۲ – مدیران ارشد سازمان هایی که می خواهند با یادگیری اقدام – پژوهی، سازمان خود را به شیوه ای پژوهش محور و دانش بنیان اداره کنند و ظرفیت پژوهش و حل مساله را به گونه ای علمی و اصولی در سازمان های تحت مدیریت خود بهبود دهند.

۳ – کسانی که در مسیر شغلی خود به کار اجرایی پرداخته اند و به هر دلیل تمایل دارند به شیوه ای عمیق، روش پژوهش و نقد را بیاموزند و در ادامه مسیر حرفه ای خود را به عنوان پژوهشگر، مشاور و یا مدرس در مشاغل آکادمیک طی کنند.

دروس این دوره

دوره DBA

۱ – داشتن مدرک معتبر کارشناسی
۲ – موفقیت در گذراندن یکی از دوره های MBA و MBE و یا داشتن دانشنامه کارشناسی ارشد معتبر در یکی از رشته های مرتبط با مدیریت و یا مهندسی صنایع
۳ – داشتن تجربه مدیریت اجرایی در سطوح ارشد سازمانی
۴ – آشنایی به زبان انگلیسی

ارتباط با دپارتمان مدیریت

آدرس و تلفن دپارتمان

آدرس ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مدیریت و حسابداری، انتهای غربی راهروی طبقه اول، دپارتمان MBA تلفن واحد ثبت نام ۲۲۴۳۹۰۳۳, ۲۲۴۳۹۰۳۴ ۰۲۱ تلفن واحد آموزش و امور کلاس‌ها ۰۲۱۲۲۴۳۹۶۴۰ فکس ٠٢١٨٩٧٨٧٩٦٩ ایمیل bs@imtd.ir

شبکه‌های اجتماعی دپارتمان مدیریت

خبرنامه دانشکده

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *